Loading

LAVENDER INN

LAVENDER INN – tai naujai įsteigta įmonė Telšiuose, kuri teikia svečių apgyvendinimo, SPA procedūrų ir maitinimo paslaugas. Įmonei priklauso modernūs svečių namai bei restoranas, kurie yra įsikūrę ant Viešvėnų tvenkinio kranto, 7 km iki Telšių centro.

Įmonės veikla:

„Lavender Inn“ taip pat organizuoja įvairius laisvalaikio praleidimo renginius, vaikų ir suaugusiųjų šventes, konferencijas bei seminarus įvairiomis aktualiomis temomis.

Įmonėje dirba vadovas, marketingo vadybininkai, administratorė, virtuvės šefas su savo komandos nariais, barmenai-padavėjai, kambarių tvarkytoja ir kt.

Personalo atranka:

Keldami aukštus reikalavimus personalui, siekiame pagerinti klientų aptarnavimo kultūrą Telšiuose. Asmeninė tarptautinė patirtis (valdomas verslas Didžiojoje Britanijoje) padėjo mums aiškiau suvokti, kas yra klientas, bei pamatyti aptarnavimo lygio skirtumus mūsų regione ir britų kultūroje. Todėl, kviesdami prisijungti prie „Lavender Inn“ kolektyvo, pirmiausia klausiame, ar jūs esate paslaugus, mandagus, visada besišypsantis, pozityvus ir draugiškas? O gal norite šias savybes išsiugdyti? Jei taip, mes jūsų laukiame.

Mūsų siekis:

suteikti kuo puikiausias sąlygas savo darbuotojams tiek asmeninio tobulėjimo, tiek pasitenkinimo darbu prasme. Tik motyvuotas ir profesionalus personalas geba klientus aptarnauti taip, kad viešnagės metu jie patirtų malonias akimirkas ir šiltus įspūdžius.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti http://www.lavenderinn.lt

NORITE IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE „LAVENDER INN‘‘ KOLEKTYVO?

Nedvejokite. Susisiekite internetu arba skambinkite tel.: +370 67241083.

Įsidarbinkite ir didžiuokitės savo darbu.