Namų valytojos / tvarkytojos

Anglija
Įdėta prieš 5 mėn.

Saugu. Legalu. Patikima.

Turbūt svarbiausias klausimas ieškantiems darbo užsienyje – AR NEBŪSIU APGAUTAS? AR TIKRAI GAUSIU ŽADĖTĄ DARBĄ?Į šį klausimą jums gali atsakyti mūsų ilgametės darbuotojos – perskaitykite jų sėkmės istorijas bei pasižiūrėkite video.

Valytojų darbo pobūdis: privačių objektų (gyvenamųjų namų ir butų) bei komercinės paskirties patalpų (biurų, parduotuvių, kirpyklų ir t.t.) valymas. Į tai įeina:

  • dulkių siurbliu išsiurbti priskirtas patalpas, išplauti grindis, nuvalyti apvadus, laiptų turėklus, duris;
  • valyti dulkes nuo baldų, šviestuvų, paveikslų ir t.t.;
  • valyti veidrodžius, stiklines duris, langus, palanges, žaliuzes ir t.t.;
  • valyti vonias ir tualetus ( praustuvus, unitazus, dušo kabinas ir t.t.), taip pat virtuvės ir kitas patalpas;
  • išmesti šiukšles į konteinerius, į šiukšlių dėžes įkloti polietileninius maišus;
  • nuvilkti patalynę ir ją pakeisti švaria;
  • lyginti išplautus rūbus bei patalynę;
  • atlikti kitus valymo darbus.

Darbo vieta:

Maidenhead miestas (Anglija) ir aplinkiniai miesteliai (žiūrėti čia).

Reikalavimai:

  • Tvarkingumas, sąžiningumas, kruopštumas;
  • Pirmenybę teikiame žmonėms, kurie neturi žalingų įpročių;
  • Anglų kalbos žinios nėra būtinos;
  • Vairuotojo pažymėjimas – didelis privalumas (moterys dirba poromis po dvi ir viena iš jų vairuoja įmonės automobilį).

Kodėl anglų kalba nėra jums būtina?

  • Mes padedame jums susitvarkyti dokumentus;
  • Surandame gyvenamąją vietą dar prieš jums atvykstant;
  • Suporuojame jus su seniau dirbančia darbuotoja, kuri jau žino viską apie valomus objektus;
  • Išmokiname jus dirbti pagal įmonės nustatytus standartus ir visokeriopai rūpinamės, kad darbe jums sektųsi;
  • Visus klausimus su klientais suderina vadybininkai.

Mes siūlome:

  • Dirbti legaliai, turėti socialines garantijas, kaupti „anglišką“ pensiją;
  • Įsidarbinti patiems, be jokių tarpininkų ir įdarbinimo mokesčių;
  • Stabilų ir pastovų darbą, nepriklausomą nuo sezono, kuris yra apmokamas pagal išdirbtas valandas;
  • Suteikiame visą informaciją apie kelionę, pasitinkame nuvykus, apgyvendiname, padedame adaptuotis ir įsikurti;
  • Apmokome dirbti, supažindiname su darbo aplinka;
  • Jūs niekada nebūsite viena su iškilusiais klausimais ar sunkumais. Mūsų valytojos dirba dviese, taigi visada turėsite galimybę pasitarti su kolege ar pasikonsultuoti su lietuviškai kalbančiu vadybininku.
Husband and Wife cleaning services auto

Požiūris į darbuotoją:

NESVARBU, KIEK JUMS METŲ, SVARBU TAI, KAIP JŪS JAUČIATĖS. Turbūt sulaukusi 50-ties dažniausiai bijote darbdavio klausimo apie savo amžių? Tačiau mes esame įsitikinę, kad svarbiausia ne amžius, o kiek žmogus turi sveikatos ir energijos, teigiamo požiūrio į gyvenimą ir noro dirbti bei užsidirbti. Todėl mūsų kolektyve didelė dalis darbuotojų yra vidutinio amžiaus ir net vyresni.

Kur gyvena darbuotojos Anglijoje?

Jums tuo rūpintis nereikia, nes mes visada pasirūpiname gyvenamąja vieta dar prieš žmogui atvykstant. Moterys dažniausiai gyvena po vieną vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose, kurie yra nuomojami gyvenamuosiuose namuose. Kambariai yra įrengti, su visais būtinaisiais baldais. Virtuve bei vonios kambariais dalijasi visi namo gyventojai. Visuose namuose yra šaldytuvas, viryklė, skalbimo mašina.

Nuomos kainos priklauso nuo šių kriterijų:

  • Kambario dydžio
  • Vietos (koks atstumas nuo miesto centro ir pan.)
  • Namo tvarkingumo ir kt.

Taigi nuomos kaina gali svyruoti nuo 60 iki 100 svarų per savaitę (visi komunaliniai mokesčiai į nuomoskainą jau yra įskaičiuoti). Už nuomą darbuotojai moka iš savo atlyginimo tiesiai namo šeimininkams, iš kurių nuomojasi kambarį.

Įmonės Husband & Wife vasaros iškyla

Moterys Anglijoje gyvena visavertį gyvenimą. Jos ne tik dirba, bet ir turiningai leidžia laisvalaikį. Kartu mes:

  • Bendraujame ne tik darbe, bet ir po darbo;
  • Švenčiame įvairias šventes;
  • Organizuojame išvykas/ekskursijas po gražiausias Anglijos vietoves.

Nuotraukų galerijoje – akimirkos iš mūsų kolektyvo gyvenimo.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti http://www.husband-wife.co.uk

NORITE IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO ANGLIJOJE?

Nedvejokite. Susisiekite internetu arba skambinkite tel.: +370 67241083.

Įsidarbinkite ir didžiuokitės savo darbu.

Informacija išvykstantiems