Valymo kokybės vertintojai / prižiūrėtojai (cleaning supervisors)

Anglija
Įdėta prieš 5 mėn.

Darbo pobūdis: Kokybės įvertinimas ir užtikrinimas valomuose objektuose. Valytojų priežiūra ir kontrolė. Naujų darbuotojų mokymas. Ataskaitos bei darbuotojų vertinimai pagal nustatytus standartus. Bendravimas su klientais darbo kokybės aspektu. Tiesioginis valymosi darbas taip pat neatsiejamas nuo šios pareigybės (padėti naujiems darbuotojams, pavaduoti senus darbuotojus ir t.t.). Kitų darbų vykdymas.

Darbo vieta:

Maidenhead miestas (Anglija) ir aplinkiniai miesteliai (žiūrėti čia).

Reikalavimai:

  • Vairuotojo pažymėjimas (būtinas);
  • Buitinė šnekamoji anglų kalba;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Komunikabilumas, organizuotumas ir motyvacija;
  • Kantrybė ir gebėjimas apmokyti dirbti kitus žmones;
  • Darbo patirtis valymo sferoje būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • Nenuobodų ir įvairiapusišką darbą;
  • Naudingą darbo patirtį ir visą reikiamą kolegų pagalbą;;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijų ir gabumų;
  • Visas darbui reikiamas priemones: automobilį, telefoną ir kt.

Atvykimas ir apgyvendinimas:

Esant poreikiui ir pageidavimui, galime surasti jums gyvenamąją vietą ir padėti visais kitais atvykimo klausimais.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti http://www.husband-wife.co.uk

NORITE IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO ANGLIJOJE?

Nedvejokite. Susisiekite internetu arba skambinkite tel.: +370 67241083.

Įsidarbinkite ir didžiuokitės savo darbu.