Kiliminės dangos ir minkštų baldų valytojai (vyrai)

Anglija
Įdėta prieš 5 mėn.

Darbo pobūdis: Kiliminės dangos ir minkštų baldų valymas naudojant specialią įrangą. Valomi įvairūs objektai: privatūs gyvenamieji namai ir butai bei komercinės paskirties patalpos (biurai, parduotuvės, kirpyklos ir kt.).

Darbo vieta:

Maidenhead miestas (Anglija) ir aplinkiniai miesteliai (žiūrėti čia). Valomus objektus darbuotojai pasiekia įmonės mikroautobusu, kuriame yra įmontuota visa kilimų valymo įranga.

Reikalavimai:

  • Vairuotojo pažymėjimas (būtinas);
  • Bent minimalus buitinės šnekamosios anglų kalbos mokėjimas;
  • Atsakomybės ir pareigos jausmas;
  • Gera sveikata ir energija (amžius nesvarbu, jei žmogus darbingas).

Mes siūlome:

  • Dirbti legaliai, turėti socialines garantijas, kaupti „anglišką“ pensiją;
  • Įsidarbinti patiems, be jokių tarpininkų ir įdarbinimo mokesčių;
  • Stabilų ir pastovų darbą, nepriklausomą nuo sezono, kuris yra apmokamas pagal išdirbtas valandas;
  • Atlygį, priklausantį nuo padaryto darbo/išvalytų objektų kiekio;
  • Suteikiame visą informaciją apie kelionę, pasitinkame nuvykus, apgyvendiname, padedame adaptuotis ir įsikurti;
  • Apmokome dirbti, supažindiname su darbo aplinka;
Husband & Wife cleaning įmonės automobilis

Kur gyvena darbuotojos Anglijoje?

Jums tuo rūpintis nereikia, nes mes visada pasirūpiname gyvenamąja vieta dar prieš žmogui atvykstant. Moterys dažniausiai gyvena po vieną vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose, kurie yra nuomojami gyvenamuosiuose namuose. Kambariai yra įrengti, su visais būtinaisiais baldais. Virtuve bei vonios kambariais dalijasi visi namo gyventojai. Visuose namuose yra šaldytuvas, viryklė, skalbimo mašina.

Nuomos kainos priklauso nuo šių kriterijų:

  • Kambario dydžio
  • Vietos (koks atstumas nuo miesto centro ir pan.)
  • Namo tvarkingumo ir kt.

Taigi nuomos kaina gali svyruoti nuo 60 iki 100 svarų per savaitę (visi komunaliniai mokesčiai į nuomos kainą jau yra įskaičiuoti). Už nuomą darbuotojai moka iš savo atlyginimo tiesiai namo šeimininkams, iš kurių nuomojasi kambarį.

Husband & Wife įmonės darbuotojų gyvenamoji vieta

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti http://www.husband-wife.co.uk

NORITE IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO ANGLIJOJE?

Nedvejokite. Susisiekite internetu arba skambinkite tel.: +370 67241083.

Įsidarbinkite ir didžiuokitės savo darbu.

Informacija išvykstantiems