Vadybininko asistentai (-ės) – (assistant cleaning managers)

Anglija
Įdėta prieš 5 mėn.

Darbo pobūdis:
Darbas su personalu:Dokumentacijos tvarkymas. Žemesnių pareigų darbuotojų veiklos koordinavimas ir priežiūra. Iškilusių problemų sprendimas ir gebėjimas eiti kitas pareigas, kai reikia. Darbuotojų produktyvumo, elgesio ir drausmės analizės pateikimas. Darbuotojų motyvacijos skatinimas.
Darbas su klientais: Kokybiškų paslaugų klientui užtikrinimas. Naujų objektų apžiūrėjimas prieš pradedant teikti paslaugas. Gerų santykių palaikymas su esamais klientais ir kt.

Darbo vieta:

Maidenhead miestas (Anglija) ir aplinkiniai miesteliai (žiūrėti čia).

Reikalavimai:

  • Gera anglų kalba (raštu ir žodžiu);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo su personalu patirtis;
  • Vadybinio-organizacinio darbo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis valymo sferoje būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • Nenuobodų ir įvairiapusišką darbą;
  • Naudingą darbo patirtį ir visą reikiamą kolegų pagalbą;;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijų ir gabumų;
  • Visas darbui reikiamas priemones: automobilį, telefoną ir kt.

Atvykimas ir apgyvendinimas:

Esant poreikiui ir pageidavimui, galime surasti jums gyvenamąją vietą ir padėti visais kitais atvykimo klausimais.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti http://www.husband-wife.co.uk

NORITE IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO ANGLIJOJE?

Nedvejokite. Susisiekite internetu arba skambinkite tel.: +370 67241083.

Įsidarbinkite ir didžiuokitės savo darbu.