Loading

HUSBAND AND WIFE CLEANING SERVICES

Tai valymo paslaugų įmonė Anglijoje, jau ne vienerius metus sėkmingai vystanti savo veiklą. Iš pradžių įmonė teikė valymo paslaugas privatiems klientams (buvo valomi gyvenamieji namai ir butai). Įmonei išaugus, atsiradus naujoms nišoms ir poreikiams, buvo įsteigta dar viena įmonė („Husband & Wife cleaning services“), aptarnaujanti komercinius objektus (biurus, kirpyklas, parduotuves, kavines ir t.t.), taip pat pradėtos teikti profesionalios kilimų valymo su specialia įranga paslaugos.

Įmonių būstinė

yra Maindenhead mieste. Tad visi valymo darbai yra vykdomi būtent šiame mieste ir aplinkiniuose regionuose. Maidenhead – tai maždaug Šiaulių dydžio miestas, esantis apie 40 km į vakarus nuo Londono. 

Mūsų klientai:

privačių namų savininkai ir verslo bendrovės. Valymo paslaugas jiems teikiame reguliariai (kai kuriuos objektus valome kiekvieną dieną, kai kuriuos – kartą per savaitę ar kas antrą savaitę). Patalpų valymas po išsikraustymo ar įsikraustant į naujas patalpas, po remonto ar statybos darbų – taip pat mūsų veiklos sritys.

Požiūris į darbą:

Valymo darbus stengiamės atlikti kruopščiai ir kokybiškai, patenkinant visų klientų poreikius. Todėl laimingų klientų atsiliepimai, perduodami iš lūpų į lūpas, padeda mums kasdien augti ir didėti. Skaitykite klientų atsiliepimus čia.

Darbuotojai:

Įmonėje dirba valytojos (-ai), taip pat kokybės kontrolieriai (angliškai – supervisors), vadybininkai, klientų aptarnavimo specialistai ir vadovai. Kai kurie aukštesnes pareigas užimantys darbuotojai koordinuoja veiklą Anglijoje dirbdami biure Telšiuose. Todėl ieškome darbuotojų ne tik vykti dirbti į Angliją, bet ir užimti atsakingas pareigas dirbant prie kompiuterio Telšiuose.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti http://www.husband-wife.co.uk

 

NORITE IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOLEKTYVO ANGLIJOJE ARBA TELŠIUOSE?

Nedvejokite. Susisiekite internetu arba skambinkite tel.: +370 67241083.

Įsidarbinkite ir didžiuokitės savo darbu.