Loading

Superdarbas ieško GERIAUSIŲ DARBUOTOJŲ ir suteikia jiems GERIAUSIĄ DARBĄ Lietuvoje ir Anglijoje.

 

Šis tinklapis apima tik trijų įmonių veiklą ir buvo sukurtas tam, kad vienoje vietoje jūs greitai ir patogiai galėtumėte rasti visą informaciją apie mūsų valdomose įmonėse siūlomą darbą.

 

Taigi kviečiame dirbti šiose įmonėse Lietuvoje ir Anglijoje:

Svečių namuose bei restorane „Lavender Inn“

TELŠIUOSE

kambarinėmis, administratorėmis, barmenais-padavėjais, virėjais, vadybininkais ir kt.

Privačių namų ir komercinių objektų valymo įmonėse Husband & Wife Cleaning  bei Husband & Wife cleaning services

ANGLIJOJE

namų tvarkytojomis, komercinių objektų valytojomis, kilimų ir minkštų baldų valytojais, kokybės kontrolieriais ir kt.

 

Privačių namų ir komercinių objektų valymo įmonėse „Husband & Wife Cleaning bei Husband & Wife cleaning services

TELŠIUOSE

vadybininkais, klientų ir personalo aptarnavimo specialistais

Jūs tikriausiai seniai svajojate gauti širdžiai mielą darbą? Atitinkantį jūsų lūkesčius ir poreikius. O mes nuolat ieškome pozityvių ir atsakingų darbuotojų. Nedvejokite – susisiekite dėl darbo jau dabar. Nekantraujame su jumis susipažinti!

POŽIŪRIS Į DARBUOTOJUS

Mūsų įmonėse dirba pareigingi ir atsakingi darbuotojai. Turime begales planų ir idėjų, kuriuos visi kartu norime pasiekti ir įgyvendinti. Todėl aplink save buriame tik ambicingus ir optimistiškai nusiteikusius žmones, siekiančius tikslo, nelinkusius dejuoti ir skųstis.

Teatre sakoma: joks vaidmuo nėra mažas. Tas pats pasakytina ir apie verslą. Todėl kiekvienas darbuotojas mūsų įmonėse yra vienodai svarbus ir gerbiamas, nepriklausomai nuo to, kokias pareigas užima ar kokio amžiaus yra.

Teatre sakoma: joks vaidmuo nėra mažas. Tas pats pasakytina ir apie verslą. Todėl kiekvienas darbuotojas mūsų įmonėse yra vienodai svarbus ir gerbiamas, nepriklausomai nuo to, kokias pareigas užima ar kokio amžiaus yra.

Įmonių vadovai Erika ir Laimonas Adomaičiai siekia, kad darbuotojai į darbą eitų su meile, o ne per prievartą.

Galbūt jūs esate tai, ko mums tikrai reikia!

KODĖL MUMS NUOLAT REIKALINGI NAUJI DARBUOTOJAI? Todėl, kad mūsų įmonės auga ir plečiasi su kiekviena diena. KASDIEN didėja klientų skaičius. KASDIEN plečiame savo veiklos apimtis, kuriame naujus projektus. Todėl KASDIEN laukiame naujų kandidatų į įvairias darbo pozicijas.

Kviečiame kreiptis dėl darbo ir tuo atveju, jeigu mūsų internetinėje svetainėje nerandate sau tinkamo darbo pasiūlymo. Ateikite pas mus su savo pasiūlymu – savo gabumais ir talentais. Galbūt jūs esate tai, ko mums tikrai reikia!

MŪSŲ ĮMONIŲ VEIKLOS TIKSLAS – teikti aukštos kokybės paslaugas savo klientams ir būti patikimu bei sąžiningu darbdaviu, kuris gali jums garantuoti pelningą, ilgalaikį ir stabilų darbą. Tikslo siekiame būdami:

Profesionalūs ir lankstūs

Profesionalūs ir lankstūs. Mums svarbus kiekvienas klientas ir kiekvienas darbuotojas, todėl mes turime puikiai ištobulintus darbo principus, kuriuos patys asmeniškai esame išbandę ir pasiruošę su jumis pasidalinti. Dirbdami mūsų įmonėse, sužinosite daugiau, negu bet kurioje kitoje įmonėje.

Empatiški ir atsakingi

Empatiški ir atsakingi. Mes tikime, kad sėkmingas verslas yra neatsiejamas nuo sklandžiai dirbančių ir patenkintų darbuotojų. Todėl garantuojame, kad dirbdami pas mus gausite jūsų poreikius atitinkantį atlyginimą, pagarbą, tarptautinę patirtį ir nuolatinį tobulėjimą.

Novatoriški ir veržlūs

Novatoriški ir veržlūs. Mes žinome, kad ateitis – tik mūsų rankose. Nuolatinis tobulėjimas, žinių troškimas, nebijojimas ieškoti ir imtis naujų veiklų yra mūsų bendrai kuriama stiprybė.

Vizija – būti pripažintais visokeriopai GERIAUSIAIS (patikimiausiais, atsakingiausiais, sąžiningiausiais) darbdaviais Lietuvoje bei Anglijoje.

MŪSŲ VIZIJA IR MISIJA

Vizija – būti pripažintais visokeriopai GERIAUSIAIS (patikimiausiais, atsakingiausiais, sąžiningiausiais) darbdaviais Lietuvoje bei Anglijoje.

Misija – suteikti jums ekonominį savarankiškumą, socialinį pripažinimą ir savigarbą. Kiekvieną darbuotoją mes vertiname kaip asmenybę ir kuriame tokias darbo sąlygas, kad darbas jums būtų ne tik pareiga, bet ir malonumas. Mes dirbame kartu, kad patenkintumėme jūsų asmeninius poreikius ir sukurtume jūsų teigiamą įvaizdį visuomenėje. Trumpai tariant, turime didžiuotis tuo, ką darome kartu.

 

KĄ DAROME DĖL SAVO REGIONO

Mes išskirtinai skatiname ir palaikome bendruomeniškumą, pilietiškumą ir visuomeniškumą savo regione. Mūsų verslo filosofija pagrįsta supratimu, kad verslas privalo suteikti tokias darbo vietas, kur žmogus galėtų ne tik dirbti, bet ir atitinkamai užsidirbti.

Investuojame ir kuriame darbo vietas tame Lietuvos regione, iš kurio patys esame kilę. Tikime, kad dirbdami kartu su jumis, galime padaryti mūsų vietovę geresne vieta gyventi ir dirbti mums patiems, mūsų vaikams ar bet kuriam atvykstančiam į Žemaitiją.

Mes išskirtinai skatiname ir palaikome bendruomeniškumą, pilietiškumą ir visuomeniškumą savo regione.

Stengdamiesi savo veikla prisidėti prie tvarios bendruomenės sukūrimo, siekiame šių tikslų:

Padidinti užimtumą regione

Padidinti užimtumą regione, suteikiant galimybę įsidarbinti mūsų aplinkinių rajonų iniciatyviems, naujovių ir iššūkių nebijantiems žmonėms.

Mažinti socialinę atskirtį tarp vyresnio amžiaus žmonių

Mažinti socialinę atskirtį tarp vyresnio amžiaus žmonių. Todėl kviečiame dirbti namų tvarkytojomis Anglijoje nepriklausomai nuo to, kiek jums metų. Mūsų įmonėje „Husband & Wife cleaning sėkmingai dirba net tik jaunimas, bet ir moterys, kurioms daugiau nei 60 m.

Ugdyti talentus

Ugdyti talentus. Skatiname jaunų žmonių verslumą ir lygias galimybes įsidarbinti, net ir neturint darbo patirties. Perspektyvius, išsilavinusius, energingus ir norinčius dirbti apmokome savo lėšomis, taip sukurdami lygias starto sąlygas visiems. Visada laukiame studijas baigusių žmonių sugrįžtant į savo kraštą.